Rolety

Rolety przeciwsłoneczne to nowoczesne rozwiązanie na ochronę  przeciwsłoneczną. W nowoczesnym budownictwie modne są obecnie duże przeszklenia i nietypowe kształty. Trend ten stawia przed producentami rolet coraz to nowe wyzwania. Firma Dom-Partner od lat produkuje osłony słoneczne na wymiar. Rolety materiałowe w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin i najmodniejszych wzorach np. rolety dzień noc, w kasetach, w prowadnicach, mini, tradycyjne wolnowiszące .

Nasze rolety spotkacie w wielu sklepach w Rudzie Śląskiej, Chorzowie i Katowicach i Świętochłowicach.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży i montażu pozwoliło nam na dobranie i zastosowanie najlepszych rozwiązań, idealnie dobranych detali, komponentów i materiałów, Dzięki temu  nasze produkty są  wyjątkowej jakości a nasi klienci  zadowoleni z naszych osłon okiennych. Jesteśmy  dumni z naszych produktów zapraszamy do oglądania galeri  w której wszystkie zdięcia  to nasze realizacje większość zdięć  wykonana jest u naszych odbiorców w Rudzie Śląskiej i Świętochłowicach.  Wszystkie nasze produkty obejmuje 24 miesięczna gwarancja i serwis pogwarancyjny.

  • Najpopularniejsze typy rolet materiałowych. 
  •  Dzień i noc
  • W kasetach
  • Z prowadnicami
  •  Mini
  • Maxi
  • Tradycyjne

Pomiar Rolety dzień noc gratis. w Rudzie Śląskiej i Świętochłowicach.

Rolety dzień noc to obecnie najmodniejsze osłony i dekoracja okien  występują w wielu wariantach. Najtańsze w wersji mini  dzięki swojej prostej budowie i możliwości montażu bezinwazyjneg chętnie znajdują nabywców. Montaż ogranicza się do założenia na skrzydle okiennymi naciągnięciu żyłki.

Rolety dzień noc Ruda Śląska

dzien noc rolety ruda slaska  dzien noc katowice rolety dzień noc maxi świętochłowice  rolety mini ruda slaska

Rolety w kasetach to kolejna  bardziej zawansowana odmiana. Kaseta  wykonana jest z lakierowanego proszkowo aluminium  takie wykonanie gwarantuję wysoka trwałość koloru i stabilność kasety nie odkształcają się pod wpływem  promieni słonecznych oprócz białych kaset dostępne śą brązowe i okleinowane  pod kolor okien dostępne okleiny; orzech, machoń, złoty dąb.

IMG_6472

Roleta z prowadnicami

Roleta mini tradycyjne najtańsze rozwiązanie

rolety materiałowe mini dom-partner-002

Roleta maxi   to kolejne rozwiązanie z zastosowaniem aluminiowych kaset. Po zwinięciu  materiału do góry tkanina chowana jest w obudowie i praktycznie niewidoczna. kolejnym ciekawym elementem jest sposób montaż. Roleta montowana jest za pomocą specjalnych klipsów klipsy przykręcane śą do ściany lub sufitu a następnie wystarczy wpiąć.

Rolety Ruda Śląska kaseta maxi

117_1369

Rolety tradycyjne montowane do sufitu lub scian zaletą takiego rozwiązania jest możliwość osłonięcia dużych powierzchni okiennych nawet 4 metrów szerokości i 4 m wysokości. Ciekawym elementem dodatkowym jest możliwość dołożenia dekoracyjnej falbany.

Wolnowiszące to tradycyjne rozwiązanie. Materiał nawinięty jest na rurę o średnicy 25 lub 32mm duża średnica pozwala na zrobienie osłony o dużym gadarycie  nawet ponad 3 metry szerokości i  wysokośći do 4m.Montaż polega na umocowaniu bocznych zaczepów do ściany lub sufitu. Zamocowanie powinno być solidne ze względu na wielkość i mase.

Zdięcie przedstawia naszą realizacje w Rudzie Śląskiej w Szkole Podstawowej. Rolety Ruda Śląska  wolnowiszące LUX, materiał  Kamila A-626+falbana A-621

rolety materiałowe szkoła nr1 świętochłowice

Zapraszamy do galerii naszych realizacji i  naszych biur chętnie podzielimy się nasz a wiedzą i odpowiemy na wszystkie pytania.